Hvězda seriálu Dallas si vydá k 75. narozeninám úžasný dárek!

Velikost textu: AAA

17. 8. 2015

Herečka Linda Gray oslaví v září pětasedmdesátku. Představitelka Sue Ellen Ewing ze seriálu Dallas se rozhodla, že je nejvyšší čas vydat memoáry. V knižních pamětech zmíní také osobní přátelství s hercem Larrym Hagmanem, který jí hrál manžela J. R. Ewinga.

Linda a Larry se v soukromí měli moc rádi, třebaže před kamerou hráli nenáviděné manžele a protivníky. Hagman před třemi roky podlehl rakovině a Linda na něj dodnes vzpomíná s láskou.

Její knižní paměti vyjdou 8. září pod titulem The Road to Happiness Is Always Under Construction (Cesta ke štěstí je stále výstavbě).

Linda začíná knihu vzpomínkami na dětskou obrnu a život s matkou alkoholičkou. Přehoupne se k divokému manželství s režisérem Edem Thrasherem a dostane až k roli Sue Ellen.

„Linda se poprvé v životě otevírá se svým soukromým životem, aby oslavila pětasedmdesáté narozeniny. V knize vypráví hluboce osobní příběh se vtipem, humorem, upřímností, a odhaluje, jak se naučila milovat každý den jako požehnání a zacházet se sebou vlídně, což aplikuje také u přátel i cizích lidí,“ uvedl mluvčí nakladatelství Simon & Schuster.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související