Mel Gibson ztrácí kontrolu: Napadl fotografku!

Velikost textu: AAA

25. 8. 2015

Při setkání s novináři a fotografy ztrácí Mel Gibson velmi rychle trpělivost a kontrolu nad svými emocemi. V neděli 23. srpna na letišti v Sydney ale překročil únosnou míru a nechal se vyprovokovat k fyzickému útoku. Žduchal do fotografky, která se ho snažila zachytit svým objektivem s přítelkyní Rosalind Ross.

Lovkyně senzačních snímků Kristi Millerová na incident zavzpomínala v rozhovoru pro australský deník The Telegraph: „Vyfotila jsem dva záběry, pak jsem běžela před ně, takže jsem se k nim musela otočit zády, a další věc, kterou jsem vnímala, bylo, jak mě udeřil zezadu. Neviděla jsem ho přicházet. Byla jsem tak v šoku, že do mě strčil, žduchl mě do zad. Nespadla jsem, ale zakopla a klopýtala jsem. Tak jsem se otočila a měla jsem ho přímo v obličeji. Doslova nos na nose. Nadával mi a plival na mě. Říkal mi opravdu vulgární věci. Nadával mi, každé slovo se týkalo ču*áka a ku*ev a všech těch nadávek… Byl úplně rudý ve tváři, vůbec se neovládal, doslova nemohl dýchat.“

Na otázku Daily Telegraph, aby specifikovala Gibsonovy verbální útoky, odpověděla: „Nazval mě psem, který je nerespektuje… že jsem hnusná, že jsem odporná, že skončím v pekle. Spousta odporně šílených věcí.“

Novinářka si prý dokázala uchovat klidnou hlavu.

„Velmi rozvážně jsem mu řekla, že jsem máma tří dětí a že dělám svou práci a buduji si kariéru, on mi řekl, že pak potřebuji novou práci. Řval mi do obličeje a jeho přítelkyně mi říkala: ‚Moc se vám omlouvám.‘ Vypadala vyděšeně. Vzala ho za rameno a řekla: ‚Už toho bylo dost. Dost. A odtáhla ho ode mě,‘“ dodala Miller.

Gibson byl v roce 2011 souzen za fyzické napadení bývalé přítelkyně Oksany Grigoriev. V roce 2006 byl zatčen za antisemitistické nadávky vůči policistovi židovského původu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související