Selena Gomez zahodila prsten cudnosti, když začala randit s Bieberem

Velikost textu: AAA

27. 8. 2015

Zpěvačka Selena Gomez je jednou z těch Američanek, jíž rodiče na počátku puberty nasadili na prst kroužek, který ji měl zavazovat k cudnosti do svatby. Jenže třiadvacetiletá hvězda teenagerských seriálů společnosti Disney ho v osmnácti odložila a začala souložit. Přiměl ji k tomu Justin Bieber.

Zatímco předchozí partner Nick Jonas jako pruderní Američan také podobný prsten nosil, Kanaďan Bieber se celému konceptu vysmál a Selenu přesvědčil, aby spolu začali spát.

„Nestydím se to přiznat. Stydím se ale říct, že jsem ten prsten sundala. Dostala jsem ho, když mi bylo třináct a velmi si vážím toho, co představuje, ale není pro každého,“ tvrdila Gomezová v rozhovoru pro britský list Sunday Times.

S Justinem randila tři roky, jejich vztah patřil k mediálně nejsledovanějším v showbyznysu.

„Pro lidi je dodnes těžké si uvědomit, že už nejsme spolu. Internet nás chce zamrazit v čase a pořád to omílá dokola… Nemyslím si, že jsem udělala něco špatně tím, že jsem se zamilovala. Klade se veliký důraz na to, aby lidé byli dokonalí, ale pak je zničí, protože se to hodí tisku. Také si uvědomte, že jste teenager… to je pak všechno mnohem těžší,“ dodala třiadvacetiletá hvězda seriálu Kouzelníci z Waverly.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související