Eva Mendes se zasnoubila Ryanu Goslingovi

Velikost textu: AAA

28. 8. 2015

Herečka Eva Mendes se zřejmě zasnoubila kolegovi Ryanu Goslingovi, s nímž má desetiměsíční dceru Esmeraldu. Čtyřiatřicetiletá kráska zveřejnila na Instagramu prsten se smaragdem, aby ho mohli fanoušci obdivovat. Detaily zásnub ale zatím ona ani její jednačtyřicetiletý partner nekomentovali. Oba totiž tvrdí, že pro ně není svatba důležitá a že spíš kladou důraz na duchovní spojení. Prsten je tak možná symbolem jejich výjimečného vztahu.

Zásnuby, pokud se tomu tak dá říkat, podle všeho proběhly už v červenci. Eva ukazovala prsten se smaragdem poslední měsíc na několika veřejných akcích, také na večírku Estee Lauder na Miami. Teď se však rozhodla podělit s fanoušky o detaily svého šperku a snímek s ním vystavila na sociální síti Instagram.

„Ačkoli ho má na pravém prsteníčku, zřejmě chce zmást fanoušky tím, že ho má na opačné ruce,“ píše britský deník The Mail.

Mendes nedávno tvrdila, že je pro ni manželství velmi neromantickou věcí.

Nejsem proti manželství nebo těmto institucím, jako pro ostatní lidi. A miluju představu svazku, to je velmi krásné. Ale myslím, víte, je to velmi staromódní, archaická věc. Původně jsme to dělali kvůli půdě. Jak je to neromantické? Vlastně si myslím, že je velmi sexy být s někým po padesátce či šedesátce a říkat, to je můj přítel. Myslím, že manžel či manželka zní příliš nesexy. Když někoho milujete a máte s ním duchovní svazek, osobně si nemyslím, že k tomu potřebuji kus papíru, protože mi společnost říká, že jej musím mít,“ uvedla rodačka z Floridy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související