Tom Hardy: Možná nejsem Adonis, ale rád se na sebe tak dívám

Velikost textu: AAA

11. 9. 2015

Internetem kolují staré fotografie Toma Hardyho, které jeho kamarád vyvěsil na sociální síti MySpace. Herec tam pózuje s vybouleným břichem v bílých slipech a odhaluje to, co má mezi nohama. Ačkoli to není fotka lichotivá, sedmatřicetiletý herec se za ni rozhodně nestydí. Prý se na sebe snaží dívat jako na Adonise.

„Nestydím se vůbec za své fotky na MySpace, zvláště za tu jednu ve spodním prádle, která je oslavným snímkem muže v jeho přirozeném prostředí. Jsem tam ve svých upnutých bílých slipečkách. V Americe by řekli, že bych se za to měl stydět, ale já se vlastně za to nestydím ani trochu, to jsem prostě já v přirozeném prostředí, děkuji. Možná nejsem Adonis, ale rád si myslím, že jsem Adonis na této fotce,“ svěřil Hardy v rozhovoru pro Sky News.

Tom má s bývalou přítelkyní Rachael Speed sedmiletého Louise, s manželkou Charlotte Riley čekají prvního společného potomka.

Být otcem mi dává jistý smysl, který vás nutí přemýšlet pečlivěji o tom, jak žijete svůj život. Udělal jsem spoustu chyb a moje máma a můj táta museli docela trpět, protože se o mě hodně obávali. Jsem velmi hrdý na to, že jsem otec a můžu zajistit svému synovi to, že tu jsem pro něj a pomáhám mu na jeho cestě světem,“ svěřil herec v rozhovoru pro magazín Hello!.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související