Pink: Miluju tloustnutí

Velikost textu: AAA

14. 9. 2015

Zpěvačka Pink považuje za největší dietu svá hudební turné. Na nich vydává tolik energie, že se domů vrací vyzáblá až na kost. Před začátkem koncertní šňůry hodně posiluje, aby byla v kondici. A tak když jí tyto závazky skončí, je ráda, že se může jen cpát a tloustnout.

„Na turné se hodně cpu, protože tvrdě cvičím čtyři a půl hodiny každý den, dvě hodiny koncert, pak jóga, kardio a cvičení na závěsných strojích. Ale problém je v tom, že nikdy pak nezměním své stravovací návyky, když přijdu domů. Takže se mě všichni ptají, co dělám, když se vrátím z turné. A já odpovídám, že tloustnu a jsem šťastná,“ svěřila šestatřicetiletá rockerka.

Matka čtyřleté Willow, kterou má s manželem Careym Hartem, prý jídlo miluje. A velmi ráda také vaří a účastní se kuchařských lekcí.

„O dovolené chodím na kurzy vaření. Minulé léto jsem jela do Les Prés d‘Eugénie, jedno místo Michela Guérarda ve Francii, byla jsem tam pět dní. Pekli jsme croissanty a vařili coq au vin (kohouta na víně). Mají neuvěřitelný vinný lístek,“ svěřila Pink v rozhovoru pro magazín Food and Wine.

Oblíbenou pochoutkou americké zpěvačky je grilovaný kyperský sýr halloumi.

„Jsem posedlá halloumi. Griluji si ho na salát s lanýžovým olejem a podávám s pampeliškami, čím exotičtější je salát, tím lépe. Je mi jedno, že si lidé myslí, že je halloumi vrzavý, mýlí se,“ dodala Pink.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související