George Clooney nemá čas na oslavu prvního výročí svatby: Udělá mu žena doma peklo?!

Velikost textu: AAA

15. 9. 2015

Herec George Clooney v neděli 27. září bude už rok ženatý muž, a to s londýnskou advokátkou Amal Clooney. Přestože mu prý manželství skvěle klape, nemá hollywoodský idol na oslavy výročí čas. Jeho mladá manželka tak přijde zkrátka a musí se smířit s tím, že si v neděli s chotěm aspoň zavolají. George má totiž příliš mnoho práce a musí dostát svých závazků.

Clooney bude v neděli 27. září hovořit na vzpomínkovém setkání producenta Jerryho Weintrauba, který letos v červenci zemřel. Weintraub přitom s hercem natočil úspěšné snímky Dannyho parťáci.

„Bohužel musím mluvit na memoriálu Jerryho Weintrauba. To je jeho poslední producentský pokus, jak na mě ušít podraz, že zrovna na mé výročí musím jít na jeho memoriál,“ uvedl Clooney v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

Amal se právě zabývá případem vězněného maledivského prezidenta Mohameda Našída. A má tak spousty vlastní práce.

Je to zralá žena, která má vlastní kariéru. Je to teď trochu těžké, když zrovna pár dní předtím, než tam přijela, pobodali do hlavy jejího spoluobhájce. Jsou to šílené nervy. Ale ona dělá správnou věc a dělá to ze správného důvodu,“ dodal čtyřiapadesátiletý herec.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související