Kylie Minogue randí s hercem mladším o 20 let!

Velikost textu: AAA

17. 9. 2015

Možná že jejich vztah ještě není vážný, nicméně zpěvačka Kylie Minogue vstupuje do podzimu opět šťastně zamilovaná. Romantické chvíle si užívá s mladým britským hercem Joshuou Sassem, s nímž se potkala na natáčení seriálu Galavant.

Zatímco sedmadvacetiletý Sasse má v seriálu jednu z hlavních rolí, Kylie se tam objevila pouze jako epizodní postava. V seriálech v domovské Austrálii před pětadvaceti roky začínala svou hvězdnou kariéru a herectví teď jen oprašuje.

Joshua je sice mladší o dvacet let, ale zřejmě mu to vůbec nevadí. Vedle Kylie v úterý 15. září v ulicích Londýna jen zářil, když si tuto droboučkou rodačku z Melbourne vedle za ruku.

Ještě v květnu tohoto roku Kylie přitom hovořila o tom, že je nezadaná a že se na nového muže těší. Na otázku magazínu Hello!, jakou vlastnost by měl mít její muž, odpověděla: „Charisma. Je to magická ingredience. Mám ráda někoho, kdo je silný, citlivý, rozhodně vtipný a někdo, s kým si můžete užít příjemné chvíle. Můj muž musí dobře chápat mou kariéru, protože je dost specifická. Musím hodně cestovat a lidé mi věnují spoustu pozornosti. Můj muž bude mít mou lásku, ale musí přijmout, jaká jsem, když se ráno probudím, protože jsem jako každá jiná. Nevzbudíte se připravená, není to stejný obrázek, který ukazuji světu, takže musejí umět pochopit obě mé stránky.“

Sedmačtyřicetiletá zpěvačka už zažila několik rozchodů, třeba s rockerem Michaelem Hutchencem, hercem Olivierem Martinezem či modelem Andresem Velencosem. A nikdy to nebylo jednoduché, protože to byl rozchod veřejný.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související