Angelina Jolie chce adoptovat další dítě: Jak to udělá, Brad Pitt od ní odchází!

Velikost textu: AAA

13. 11. 2009

Tentokrát ji zaujala malá holčička ze Sýrie.

Zatím má herečka tři vlastní a tři adoptované děti. Teď chce adoptovat další. Je ale možné, že to bude problém pro Angelinin vztah s Bradem Pittem (45). Jeho přátelé totiž tvrdí, že Brad není připraven na to, být otcem ještě dalšímu dítěti. Angelina se však podle amerického listu OK! Magazine chystá na Střední Východ zachránit syrskou dívenku. Dříve adoptovala děti z Asie a Afriky. Její nejnovější plány by ale mohly vést k velké hádce s partnerem. "Brad jasně řekl, že šest dětí je naprosté maximum, které je schopné zvládat. Představa dalšího dítěte se zdá naprosto šílená, ale Anglie je rozhodnutá dál rodinu rozšířit," řekl jeden z přátel páru.

Angelina přitom už dříve adoptovat děcko sama, ačkoliv žila v manželství. Podle dokumentů amerického imigračního úřadu stojí na adopčních dokumentech jejího dnes osmiletého syna Maddoxe, původem z Kambodži, jen její jméno. V době, kdy ho diva adoptovala, tedy v roce 2002, přitom byla ještě vdaná za Billyho Boba Thorntona. Na druhou stranu ale - Brad už dříve protestoval, a pak přiznal, že klidně bude vychovávat "celé fotbalové mužstvo". Další věc ale Angelině vychází. Konečně se jí podařilo usmířit se s otcem, Jonem Voightem (70). Od roku 2001, kdy o dceři prohlásil, že je vyšinutá, s ním nemluvila. Teď se zdá, že se vztahy mezi nimi daly do pořádku. A velkou roli v tom prý sehrál Brad. Ten Angelinu přesvědčil, aby to se svým otcem přeci jen zkusila.

Autor: Petrunkas, zdroj: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/323-victoria-beckham.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější