Gratulace! Ivanka Trump je potřetí těhotná

Velikost textu: AAA

29. 9. 2015

Americká modelka a podnikatelka Ivanka Trump je potřetí těhotná. Poslední měsíce většinu mediální pozornosti strhává na sebe její kontroverzní otec Donald, ona tak teď trochu reputaci rodiny zlepšuje příjemnými zprávami. Na třetí vnouče své dcery se těší velice její matka, Češka Ivana Trump rozená Zelníčková.

Ivanka porodí třetího potomka manželovi Jaredu Kushnerovi, jehož ženou se stala před pěti roky. Mají spolu čtyřletou Arabellu a dvouletého Josepha.

„S Jaredem jsme oba nadšení, když můžeme oznámit, že příští rok očekáváme příchod miminka číslo tři do naší rodiny. Je to neskutečné požehnání. Cítíme se oba vděční a nadšení!“ svěřila sama Ivanka magazínu People.

Dcera Arabella teď pevně doufá, že se jí narodí sestřička. Menší Joseph by zase prý chtěl brášku. Ale jaké pohlaví pod srdcem Trump nosí, zatím neví ani ona sama.

„Sama sebe považuji za neskutečné štěstí mající osobu, protože mám kariéru, pro niž jsem se hluboce nadchla, ale nakonec je to rodina, která je středem mého života, a to, že budu moct přidat další dítě do naší rodiny, je ohromné požehnání. Jared a já jsme opravdu vděční, a tak nadšení!“ jásal dále druhorozený potomek Ivany Trump.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související