Kate Winslet je hrdá: O krachu mých manželství nevíte nic!

Velikost textu: AAA

6. 10. 2015

Kate Winslet je hrdá na to, že se bulváru nepodařilo dodnes zjistit, co bylo příčinou krachu jejích manželství s Jimem Threapletonem a Samem Mendesem. Přitom i to málo pozornosti, který svět věnoval jejímu soukromí a jejím vztahům pro ni bylo velmi stresující. Nedokáže si představit, že by se veřejně pralo špinavé prádlo ze dvou prvních manželství.

S prvním mužem se rozvedli v roce 2001 po třech letech od svatby, s druhým v roce 2010 po sedmi letech manželství.

Nikdo opravdu neví, co se tehdy stalo v mém životě. Nikdo opravdu neví, proč mé první manželství nevydrželo, nikdo neví, proč mé druhé manželství nevydrželo. Jsem hrdá na své mlčení,“ přiznala oscarová hvězda v rozhovoru pro magazín deníku Wall Street Journal.

Kate má z prvního manželství čtrnáctiletou Miu, z druhého jedenáctiletého Joa a ze třetího s Nedem Rocknrollem, s nímž jí to zatím skvěle klape, jednadvacetiměsíčního Beara.

„Vím, že spousta lidí, která není tak veřejně vidět, si prošla několika manželstvími, opravdu si to uvědomuji, a to je prostě tak, tohle jsou karty, které mi život rozdal. Takhle jsem si to neplánovala. A ku*va to nebylo vůbec lehké, víte,“ dodala Winslet.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související