Hugh Grant má sice šediny, ale čeká dalšího potomka!

Velikost textu: AAA

5. 10. 2015

Ani fakt, že má na hlavě už víc vlasů šedivých než tmavých, nebrzdí Hugha Granta v plození dalších potomků. Hvězda filmů Deník Bridget Jonesové či Láska nebeská bude mít brzy další dítě. Jeho přítelkyně Anna Eberstein je totiž těhotná. Bříško ukázala v pondělí 28. září.

Švédská televizní producentka ani Grant však nechtějí komentovat, zda spolu dítě skutečně čekají. Jejich vztah byl v posledních letech spíš přátelský než milostný. Podle listu The Sun fakt, že spolu čekají další dítě, nepotvrdili, ale ani nevyvrátili. To je pro pětapadesátiletého britského herce typické. Médiím těhotenství partnerek a své potomky nepotvrzoval ani nevyvracel nikdy.

Eberstein však, pokud tedy skutečně otěhotněla s Grantem, nosí jeho čtvrtého potomka. První dítě mu porodila Tinglan Hong v roce 2011, mají spolu dceru Tabithu. O rok později mu porodila Anna syna Johna a tři měsíce po ní Tinglan syna Felixe.

„Teď, když mám dítě, mění se celý život. Doporučuji to všem. Mějte nějaké děti,“ prohlásil Hugh po porodu dcery Tabithy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související