Krásná Emily Blunt tvrdí: Být pořád zdravá je hloupé

Velikost textu: AAA

7. 10. 2015

Britská herečka s americkým pasem Emily Blunt si myslí, že nonstop zdravě žijí jen hloupí lidé. Stejně jako je mdlá jejich strava, jsou nudní i oni. Ona sama se necítí být Hollywoodem přinucena věčně se trápit dietami. Umí si užívat, přestože občas kvůli roli na své postavě pracuje.

Myslím, že je to volba každého. Určitě, když točím roli, v níž musím být v opravdu dobré kondici, nemůžu jíst všechno. Ale teď zrovna mám hrát alkoholičku, takže jsme v pohodě. A osobně si vybírám, kdy budu jíst zdravě a kdy nikoli, protože je to tak nudné, když musíte být zdraví pořád. Víte, že Elizabeth Taylorová na smrtelné posteli řekla: ‚Přeju si, kéž bych jedla více.‘ Nemyslíte si, že většina lidí by se cítila stejně? Určitě spousta hereček?“ svěřila dvaatřicetiletá hvězda filmu Ďábel nosí Pradu v rozhovoru pro magazín Style.

Rodačka z Roehamptonu se cítí dobře, když má pevné svaly, ale nepřipadá si žensky.

„Užívám si to, ale necítím se velmi žensky. Neužívám si, když jsem samý sval a šlacha. Brzy budu hrát mámu. To je v pořádku. Všichni stárneme. Jsem na to připravená. Doufám, že mám tak před sebou ještě osm let, kdy budu relativně atraktivní, než začnu hrát čarodějnice,“ dodala Blunt.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související