Monica Bellucci: Být věrná je velmi těžké

Velikost textu: AAA

9. 10. 2015

Manželka Daniela Craiga Rachel Weisz je teď zřejmě trochu nervózní z prohlášení Moniky Belluci. Italská herečka tvrdí, že být věrným člověkem je příliš složité. Bývalá manželka Vincenta Cassela se objeví v nové bondovce Spectre jako jedna ze svůdnic agenta 007, jehož hraje právě Daniel Craig. S ním se líbá i v klipu k ústřední melodii filmu, již nazpíval Sam Smith.

Na otázku, zda vidí Bonda stejně jako Daniel, tedy jako mizogyna, sexistu a smutnou osobu, Monica odpověděla: „Ne, to si nemyslím. Myslím, že muž to má těžké, když má najít tu správnou ženu, najít ženu, která by měla všechny vlastnosti, které muž chce. To platí také pro ženy. To je důvod, proč je tak těžké být věrný v životě.“

Zatímco jednapadesátiletá Italka je rozvedená, Daniel tvrdí, že je s Rachel stále šťastně ženatý. Tu však zřejmě znervózní, že její manžel natáčel erotické scény s ženou, která nevěru ani neskrývá.

„Co se mi na Danielovi líbí, je velmi jednoduché, je to skvělý herec, je velmi krásný. S ním bylo jednoduché natáčet scény, které by byly složité s kýmkoli jiným, když se musíte intimně sblížit s někým, koho neznáte, ale s ním to šlo hladce,“ libovala si Monica v rozhovoru pro britský magazín GQ.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související