Deníky Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě budou vydány i ve skutečnosti!

Velikost textu: AAA

19. 11. 2009

Fanoušci jásají: Sloupky Carrie budou moct mít doma!

Dlouho předtím, než se začal vysílat Sex ve městě, pracovala Carrie Bradshaw (v seriálu ji hraje Sarah Jessica Parker) jako sloupkařka v deníku a psala si svůj deník. Ten v nejbližší době ve Spojených státech vyjde knižní formou. Nakladatelství HarperCollins v úterý představilo náhled přední stránky první ze dvou nových knih Candace Bushnell (50) "The Carrie Diaries" (Carriiny deníky - pozn. Red.), která je situovaná do věku, kdy Carrie Bradshaw prožívala pubertu. Podle vydavatele se "Carriiny deníky" zaměří na její první lásku a zpracování obalu knihy souvisí s průšvihem, který měla Carrie s matkou. Kniha bude také pátrat po tom, jak se oblíbená postava rozhoduje pustit do psaní. V září vydalo nakladatelství HarperCollins prohlášení, ve kterém se říká, že Carrie byla odbornicí na styl a společnost již ve svém mladém věku. "Carrie ani na střední škole nešla s davem, ona ho vedla," tvrdí vydavatel deníku. "Stalo se už tenkrát, že začala pozorovat a komentovat společenskou scénu."

Candace Bushnell je americkou autorkou a sloupkařkou z New Yorku. Kniha, ve které její sloupky vyšly pod názvem Sex ve městě, následně posloužila jako předloha stejnojmenného kultovního seriálu. První kniha "Carriiných deníků" by se měla na prodejních pultech objevit už příští rok. Druhý film Sex ve městě 2 přijde do amerických kin 28. května 2010.

Autor: Petrunkas, zdroj: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/326-olga-schoberova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější