Nezadaná Rihanna: Chci kluka s širokým všeobecným rozhledem

Velikost textu: AAA

14. 10. 2015

Rihanna nedávno uvedla, že má sice velké libido, ale nehodlá spát s muži, které dobře nezná. Sedmadvacetiletá rodačka z Barbadosu je nezadaná a stále čeká na toho pravého. Už jím nebude žádný vymaštěný rapper, americká hvězda totiž prohlásila, že bude randit jedině s mužem, který se bude orientovat v hudbě a bude mít především široký všeobecný rozhled.

„Přitahují mě chlapi, kteří jsou kulturně vzdělaní. To mě udržuje fascinovanou. Nemusejí mít žádné vysokoškolské vzdělání, ale měli by umět cizí jazyky nebo vědět hodně o jiných částech světa nebo historii nebo dnešních umělcích či hudebních. Velmi ráda se nechám poučit,“ svěřila Rihanna magazínu T, příloze deníku New York Times.

Zpěvačka také nakousla téma sexuality a přiznala, že na erotiku začala myslet už v jedenácti.

„Pořád v nás je tento lidský instinkt, dokonce už od velmi útlého věku. Ale asi tak v jedenácti holky mluvily o tom, co už mají za sebou a co ne. Já v té době ještě ani nepolíbila kluka, takže jsem se vždy cítila nepatřičně, jakože nikdy nebudu dost dobrá nebo připravená nebo vědět, co mám dělat. Neměla jsem tehdy ještě ani prsa,“ prozradila Rihanna.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související