Yoko Ono šokuje 35 let po smrti manžela: John Lennon byl bisexuál

Velikost textu: AAA

15. 10. 2015

Zpěvák John Lennon je mrtvý už pětatřicet let. Stále se o něm ale svět může dozvídat něco šokujícího. Jeho manželka Yoko Ono totiž tu a tam pustí do světa informaci, kterou ví jen ona. Třeba to, že člen skupiny Beatles toužil po sexu s muži. Podle dvaaosmdesátileté vdovy byl bisexuální, i když si nikdy s mužem skutečně neužil.

O Johnovi se dlouho tvrdilo, že měl milostný poměr s gay manažerem skupiny Beatles Brianem Epsteinem. Prý ale neměl. I když s ním v době, kdy jeho první manželka Cynthia čekala jejich syna Juliana, odcestoval do Barcelony na dovolenou.

„Byl jsem na dovolené s Brianem Epsteinem ve Španělsku, kde se začaly šířit pomluvy, že já a on máme milostný poměr. No, byl to téměř milostný poměr, ale ne docela. Nikdy jsme ho nenaplnili fyzicky. Ale byl to docela šílený vztah. Byl to můj první zážitek s homosexuálem, u něhož jsem věděl, že je homosexuál,“ prohlásil za svého života Lennon.

Pete Shotton, Johnův kamarád, ale tvrdí, že mu zpěvák přiznal, že ho Epstein uspokojil rukou.

„Myslím, že po sexu s mužem toužil, ale obávám se, že se příliš brzdil. Na počátku roku, kdy ho zabili, mi řekl: ‚Mohl bych se s mužem vyspat, ale nemůžu, protože jsem ještě zatím nenašel nikoho, kdo by byl tak přitažlivý,“ svěřila Ono deníku The Beast.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související