Geri Halliwell mění žánr: Z popové princezny bude folková zpěvačka

Velikost textu: AAA

21. 10. 2015

Zpěvačka Geri Halliwell, která se provdala a vystupuje pod novým příjmením Horner, se rozhodla změnit žánr. Popová hvězda totiž natočí folkové album. Mělo by vyjít už příští rok a členka zaniklé skupiny Spice Girls o něm hovoří jako o zralé formě svého pěveckého projevu.

Bude to nový, mnohem zralejší zvuk pro Geri. Pár písní zní velmi folkově, ale budou tam i jiné hudební styly. Chce tím vyprávět svůj životní příběh,“ píše deník The Sun.

Třiačtyřicetiletá zpěvačka se příští rok může těšit na velké věci. Nejenže vydá nové studiové album, ale čeká ji také oslava dvacátého výročí založení skupiny Spice Girls, která v roce 1996 prozradila s hitem Wannabe.

Geri před časem promluvila o tom, zda se Spice Girls opět dají dohromady a výročí oslaví třeba koncerty.

„Myslím, že je velmi lichotivé, že lidé stále podporují Spice Girls každou zvlášť i dohromady, je to nádherné, moc milé. Vypadá to tak, že patří vlastně všem, jako generace. Takže myslím, že je to jedna z věcí, kterou budeme probírat, ale dokud to nebude konkrétní, nebudu nic oznamovat,“ prohlásila Hornerová.

Christiana Hornera, šéfa týmu Red Bull Formule 1, si vzala letos v květnu. Družičku jim dělal Geriina devítiletá dcera Bluebell.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související