Maggie Smith: Jsem ráda, že Panství Downton skončilo

Velikost textu: AAA

3. 11. 2015

Herečka Maggie Smith je asi jednou z mála těch, které konec seriálu Panství Downton udělal radost. Hvězda tohoto pořadu sice neviděla ani jediný díl, zato se objevovala po několik sezón v každém jako Violet Crawley. Osmdesátiletá britská hvězda však tvrdí, že práce na roli byla vyčerpávající a těší se na odpočinek.

„Jsem ráda, že to skončilo, opravdu jsem. V době, kdy jsme skončili, jí (Violet) muselo být tak 110. Nemohlo to neustále pokračovat a jít dál, to už by nedávalo smysl,“ tvrdí hvězda filmů o Harrym Potterovi.

Přestože hraje přes šedesát let a známe ji právě také jako učitelku z Pottera a z mnoha dalších velkofilmů, teprve díky Panství Downton ji lidé začali poznávat na ulici.

„Je to opravdu až od Downtonu, co mě lidé začali poznávat. To dělá televize. Byla jsem jednou nakupovat ve Waitrose a malý chlapec byl se svou matkou u pokladny a pořád na mě koukal. Tak jsem se ho zeptala: ‚Mohu vám pomoci?‘ A on odpověděl: ‚Ne, to je v pořádku, za minutu se vzpamatuju.‘ Bylo to tak milé,“ svěřila Maggie v talk show Grahama Nortona.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související