Slavná herečka o církvi kolem Toma Cruise: Nestydaté praktiky agresivní sekty!

Velikost textu: AAA

3. 11. 2015

Herečka Leah Remini byla stoupenkyní scientologické sekty. Ovšem dopustila se něčeho, co toto náboženské uskupení neodpouští. Dovolila si používat vlastní rozum a nesouhlasit s dogmaty a také s nejslavnějším členem církve Tomem Cruisem. Nakonec scientology opustila a stala se jejich největší kritičkou. Ve své knize odkrývá mnohé z nestydatých praktik agresivní sekty.

Leah tvrdí, že byla najata církví, aby do ní přitáhla svou kamarádku Jennifer Lopez. Ta byla s tehdejším manželem Markem Anthonym pozvána na svatbu Toma Cruise a Katie Holemes.

„Kritizovat Toma Cruise je jako kritizovat celou scientologii. Jste člověk, který je proti zájmům a cílům scientologie a hned jste ďábel,“ tvrdí Leah s tím, že na Cruiseovu svatbu pozvali Jennifer a Marka skutečně scientologové.

„Církev byla tou, která je pozvala na jeho svatbu,“ tvrdí pětačtyřicetiletá americká herečka. Když ji vyhodili ze scientologie, nesměla se s ní už více kamarádit ani Katie Holmes. Tedy do chvíle, než se rozvedla s Cruisem. Nedávno se Leah omluvila. „Lituji toho, že jsem naštvala Leah v minulosti, přeji jí do budoucna jen to nejlepší,“ uvedla herečka, která má s Cruisem devítiletou dceru Suri.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související