Rihanna odmítla píseň, kterou jí napsala Adele. Je to konec přátelství?

Velikost textu: AAA

6. 11. 2015

Adele vydává 20. listopadu své třetí studiové album. A už první singl Hello slibuje nebývalou hudební nadílku. Není tedy divu, že řada jejích kolegyň raději posunula plánované vydání svých desek na později. Mohly by ve stínu alba 25 zaniknout. Jendou z nich je také Rihanna, která už tři roky nevydala nic nového. Jí přitom písničku nabídla sama Adele. Složila pro ni song Alive, který ale Rihanna nakonec odmítla.

Britská hvězda na písni Alive spolupracovala s Australankou Siou. Barbadoské rodačce se ale skladba nakonec nelíbila. Nicméně Adele to neurazilo a nedávno prohlásila, že by s Rihannou ráda kamarádila. A song Alive vychází na Siině albu This Is Acting.

Sia o spolupráci s Adele hovořila v americké rozhlasové talk show Ryana Seacresta. „Napsaly jsme tři songy za dva dny a žádný z nich nevyšel, jedním z nich byla tato píseň (Alive). Řekla jsem tedy Adele: ‚Vadilo by ti, kdybych to přihodila, řekněme, Rihanně?‘ A ona odpověděla: ‚Jo, ale můžeš z toho odstranit můj hlas, protože nechci, aby můj vokál koloval někde kolem v demoverzi.‘ Tak jsem vystřihla ten hlas a každý v mém okolí mi říká: ‚Takhle to ale nikomu dát nemůžeš…‘ Poslali jsme to jí (Rihanně), ale to nebyl opravdu její styl, takže nevím, proč mě to napadlo,“ vysvětlila Sia.

V rozhovoru pro magazín Rolling Stone přitom Adele vyjádřila naději, že bude s Rihannou jednou kamarádit. „Možná Rihanna by mohla být v mé partě! To by bylo opravdu super. Ach bože. Ona má ale svůj život, že? Miluju ji,“ pronesla Adele během interview.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související