Co dělá zpěvačka Adele na záchodě? Kouká na své hudební ceny!

Velikost textu: AAA

10. 11. 2015

Podobně jako mnohé hollywoodské hvězdy skrývají Oscary na svých toaletách, vystavila si Adele všechna svá ocenění v místnosti, kam si chodí ulevovat od volání přírody. Grammy i Brit Awards má postaveny na toaletě, aby ji prý sošky při každém použití záchodu připomínaly, čeho v životě dosáhla.

Sedmadvacetiletá hvězda dostala před dvěma roky také Oscara za nejlepší původní píseň a to k bondovce Skyfall. Zlatý muž z Hollywoodu je však jediným, který neskončil nad toaletní mísou, ale přečkává každou noc s Adele v ložnici.

„Každý den se nakopnu tím, když jdu na velkou a vidím své ceny a říkám si: ‚Páni, byla jsem dobrá!‘ Je to pravda,“ svěřila zpěvačka deníku The Sun.

Adele také vtipkovala, že jediná cena, po níž opravdu ještě touží, je speciální „černá karta“ řetězce Nando’s. Celebrity totiž dostávají speciální VIP kartičku, která je opravňuje ke konzumaci čehokoli kdykoli v těchto rychlých občerstveních.

„Nando’s má tyto černé karty, které znamenají, že můžete zdarma dostat jejich jídlo, kdykoli tam přijdete. Já ještě žádnou nemám a nikdy mi ji nedali,“ posteskla si hvězda.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související