Exmanžel Gwyneth Paltrow: Na konci jsem měl pocit, že nežiju

Velikost textu: AAA

11. 11. 2015

Zpěvák Chris Martin příliš otevřeně o rozchodu s manželkou Gwyneth Paltrow nehovoří. V australské rozhlasové stanici 2DayFM se však rozpovídal a poprvé otevřeně přiznal, že ho manželství srazilo na kolena a dlouho před jeho koncem se cítil mizerně. Díky rozchodu s hollywoodskou herečkou si uvědomil, že se ubíral v životě nesprávným směrem.

S Gwyneth byli v manželství přes deset let, loni na počátku roku oznámili, že se rozešli a postupně se doberou i k rozvodu.

„Zjistil jsem, jak jsem špatně vykročil způsobem, kterým se dívám na svět. Před pár lety jsem se cítil opravdu mizerně a měl jsem pocit, že jsem na dně a zmatený,“ zavzpomínal Chris na dny, kdy si s Gwyneth řešili velkou manželskou krizi.

Osmatřicetiletý frontman skupiny Coldplay hovoří o soukromí nerad. To, že měl ale osobní krizi na konci manželství s hollywoodskou herečkou, nebylo žádným tajemstvím a věděla o tom spousta lidí v jeho okolí.

„Někdo z přátel mi dal knihu a báseň a tyto dvě věci mi pomohly začít znova na této cestě, kde se teď cítím šťastný a živý. Může to znít dost jednoduše, ale nakonec se cítím velmi vděčný, že žiju,“ dodal Martin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související