Gwyneth Paltrow: Manželství bylo mým největším selháním

Velikost textu: AAA

12. 11. 2015

Herečka Gwyneth Paltrow přiznává, že krach manželství považuje za své největší selhání. Když si totiž Chrise Martina brala, věřila, že spolu zůstanou navždy tak, jako její matka zůstala s otcem do jeho smrti. Jenže po deseti letech se musela smířit s tím, že s ní už britský hudebník nechce žít a že se rozvedou.

Na otázku, co považuje za největší selhání, třiačtyřicetiletá hollywoodská hvězda odpověděla: „Své manželství. Jsem z kmene lidí, kteří zůstávají v manželství. Mí rodiče zůstali manželi, dokud můj otec nezemřel.“

S Chrisem má jedenáctiletou Apple a devítiletého Mosese. Ačkoli jsou úředně stále manželi, od dubna tohoto roku probíhá jejich rozvodové řízení. Rozešli se ale už před dvěma roky na podzim a světu to oznámili oficiálně v březnu 2014.

„Opravdu vůbec nepocházím z kultury rozvodů a měla jsem velká očekávání s ohledem na to, jak bude můj život vypadat. Myslím, že bylo pro mě velmi složité, že jsem to nemohla splnit a že nejsem schopna být vdaná za oce svých dětí po zbytek života. Bylo to pro mě velmi obtížné s ohledem na to, že jsem musela přehodnotit to, co jsem o sobě prohlašovala, i představy, které jsem měla o tomto typu selhání,“ dodala Paltrow v rozhovoru pro New York Daily News.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související