Justin Bieber se přirovnal k mrtvé Amy Winehouse!

Velikost textu: AAA

13. 11. 2015

Snad géniové zodiakální, snad osmapadesátá vyšší inteligence spikli se proti nám. Třeba se v nepřátelském znamení štíra střetl mikrokosmos s makrokosmem. Zkrátka, Justin Bieber ne a ne přijít na to, jak být soudný. A tak ze svých úst opět vypustil nestydatost. Přirovnal se k Amy Winehouse. Tedy celý svět mu ubližuje, jako ubližoval jí.

Jednadvacetiletý Kanaďan míní, že stejně jako britská zpěvačka i on má problém vyrovnat se se slávou. Tvrdí to, třebaže jeho chování hovoří o pravém opaku.

„Člověk se cítí sám, víte, když vyjede na turné. Lidé vidí jen ten lesk a úžasné věci, ale neznají druhou stránku. Tento život vás může rozervat. Cítím se izolovaný. Jste v hotelovém pokoji a kolem jsou fanoušci, paparazziové vás všude pronásledují a zostřuje se to. Když nemůžete nikam jít a nic dělat sami, dostanete depresi. Tohle bych nikomu nepřál. Viděl jsem dokument o Amy Winehouseové v letadle a měl slzy v očích. Lidé si mysleli, že je to zábava, když do ní můžou šťouchat, když byla na dně, pořád ji shazovali, až už neměla ze sebe nic. A to je to, co se snažili dělat mně. Chci, aby lidé věděli, že jsem člověk. Snažím se taky poprat s každým dnem. Myslím, že většina lidí to tak má,“ litoval se Bieber v rozhovoru pro magazín NME.

Amy Winehouse se v létě 2011 otrávila alkoholem ve svém vlastním bytě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související