Vychoval jsi ďábla, který nás táhne do pekla, řvala na otce Katy Perry!

Velikost textu: AAA

13. 11. 2015

Evangelický kněz Keith Hudson často naráží na svou slavnou dceru Katy Perry. Z jejích klipů, písní a chování je jasné, že nenaplňuje obraz spořádané křesťanské Američanky čekající na sex až do svatby. Hotový skandál ale tomuto duchovnímu připravila Christine Weick z Michiganu. Před křesťanskou rozhlasovou stanicí ve Phoenixu v Arizoně, kam Hudson přišel kázat, si na něj počkala a předvedla tam scénu, v níž na kněze řvala, že vychoval ďábla, který stáhne miliony duší do pekla.

Křesťanská aktivistka je v rámci USA poměrně dobře známá. Bojovala proti legalizaci manželství homosexuálů a také napadla muslimy v Texasu na jejich setkání.

Její poslední vystoupení působilo tragikomicky od samotného počátku. Nebožačka čekala na Hudsona a jeho manželku ve foyeru rádia KXEG tak netrpělivě, že když se tam duchovní s matkou zpěvačky objevil, tak se přeřekla a hovořila o něm jako o „dceři Katy Perry“.

„Jste dcera Katy Perry,“ křičela Weick a pokračovala, „víte vůbec, že je jednou z nejposedlejších lidí, je to satanistka, která vede miliony do pekla!“ hrozila Weick.

Proč si zasedla zrovna na Hudsona? Protože její syn je fanouškem Katy Perry.

„Viděla jsem klip k písni ET, který vyrobila vaše dcera. Ona v tom videu má sex s démony!“ řvala dále Weick.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související