Zamindrákovaný prcek Daniel Radcliffe přišel na podpatcích!

Velikost textu: AAA

18. 11. 2015

Velikost muže se neměří výškou jeho postavy, říká se. Jenže ani Daniel Radcliffe není imunní vůči mindrákům z podprůměrného vzrůstu. A tak svým 162 centimetrům přidal deset čísel speciální obuví. Když přišel na odhalení své hvězdy na Chodníku slávy v Hollywoodu, slavní mužové menšího vzrůstu hned věděli, co má na nohách. Speciální boty, které mají sice navenek dobře viditelný vysoký podpatek, ale uvnitř boty ještě silně zvýšenou vložku pod patou.

Podobné boty nosí také Tom Cruise či Simon Cowell, jimž geny nedopřály ani 170 centimetrů výšky.

Šestadvacetiletý představitel Harryho Pottera byl sice i tak mezi přítomnými jeden z nejmenších, ale rozhodně nad ním nevyčnívali, jako tomu bývá jindy.

Režisérovi Christopheru Columbovi a moderátorovi ceremoniálu Chrisi Hardwickovi by bez speciálních bot sahal po ramena.

Daniel přiznává, že je rád, když se líbí lidem a je jejich sexuálním idolem. „Jednou mi opravdu řekli, že mám hezký zadek. To jsem vůbec netušil. Nevadilo mi to. Je to fajn, jestli si lidé ze mě chtějí udělat předmět své sexuální fantazie, přeju jim hodně štěstí, je to fantastické, jsem velmi poctěn tím, že můžu být v jejich snech! Jednou se mě moje přítelkyně Rosie zeptala, jestli mi připadá divné, že na mě sexuálně myslí i gayové. Nikdy jsem nad tím takhle neuvažoval, ale je mi to jedno, jestli chtějí, tak je to v pohodě. Nestarám se o to, komu se líbím, ale pouze o to, kdo se líbí mně,“ tvrdil britský herec před třemi roky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související