Antonio Banderas: Navždy budu milovat Melanie Griffith

Velikost textu: AAA

26. 11. 2015

Herec Antonio Banderas se rozhodl veřejně obhajovat svůj vztah s bývalou manželkou Melanie Griffith. Bulvár se občas snaží tvrdit, že se rozešli ve zlém a mají problém spolu hovořit. Opak je prý ale pravdou. Španělský herec bude svou exmanželku prý vždy milovat a jejich vztah je vztahem dvou velmi blízkých přátel.

„Budeme vždy přáteli, doufám. Mluvíme spolu každých pár dní a jsem velmi šťastný, že nepatříme mezi mnoho párů, v nichž lidé začnou být zahořklí a naštvaní, když manželství skončí. Nevidím pro to jediný důvod. Je mnohem lepší se snažit pamatovat si a ctít všechno to nádherné a ty krásné chvíle, které jste si spolu užili. Byli jsme spolu velmi dlouho a věřím, že Melanie chce se mnou zůstat v kontaktu jako já s ní. Melanie je žena, kterou jsem miloval, kterou stále miluji a kterou budu vždy milovat,“ svěřil Antonio v rozhovoru pro magazín Hello!.

Pětapadesátiletý rodák z Málagy teď randí s finanční poradkyní Nicole Kimpelovou.

„Poprvé jsme se potkali loni v Cannes, to jsem byl ještě stále ženatý. Ale neměli jsme spolu nic, dokud jsem od Melanie neodešel. Řekl jsem tehdy Nicole, že situace je stále nejasná, ona mi zase řekla, že jí můžu zavolat, až si svou situaci vyřeším. Jakmile jsem podepsal rozvodové papíry, začali jsme se vídat a jsem velmi šťastný,“ dodal herec.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související