Chris Martin vysekl poklonu kolegovi: Harry Styles má velmi přitažlivé vlasy

Velikost textu: AAA

27. 11. 2015

Chris Martin už v minulosti přiznal, že si při setkání s Harrym Stylesem není jistý, zda je vlastně heterosexuál. Mladší kolega ze skupiny One Direction je tak okouzlující, že svým způsobem přitahuje i jeho. Na jednadvacetiletém Harrym se osmatřicetiletému Chrisovi nejvíce líbí vlasy.

Viděli jsme One Direction v neděli. Harryho vlasy, ty byly velmi atraktivní, dokonce i já jsem z nich byl trochu zmatený,“ přiznal Martin, který potkal mladšího kolegu na předávání amerických hudebních cen AMA.

V rozhovoru pro deník The Star přiznal, že ani neví, jestli se mu víc líbí Harry nebo zpěvačka Selena Gomezová, již na předávání cen také potkal.

„Došlo to až tak daleko, že jsem říkal, tak kdo teď vypadá líp, Selena, nebo on?“ dodal bývalý manžel Gwyneth Paltrowové.

Loni přitom Chris přímo prohlásil: „Myslím, že jsem asi řekl to samé o jiskření mezi námi. Nepamatuji se, byl jsem příliš zamilovaný do jeho účesu. Řekl jsem, byl jsem si jistý, že jsem byl heterosexuál. Opravdu jsem v jeho přítomnosti zrudl.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související