Veganka Carrie Underwood: Pořídím si krávy, slepice, kozy, koně a dva psy

Velikost textu: AAA

1. 12. 2015

Zpěvačka a herečka Carrie Underwood plánuje s manželem Mikem Fisherem venkovské sídlo v Tennessee. Tam jako rodina hodlají trávit nejvíce času a vychovávat devítiměsíčního syna Isaiaha. Rodačka z Oklahomy si teď hodlá pořídit malou farmu. Kolem domu bude pobíhat stádo krav, kozy, slepice, koně a psi.

„Pořád jsme ještě v počátečních fázích plánování našeho domu. Tam je to velmi klidné místo, což se nám nesmírně líbí. A chceme krávy, slepice, kozy, koně a dva psy, Penny a Ace, kteří si budou volně pobíhat po pozemku. Krávy chci jen tak, budou jen šťastné a pást se. Vyrostla jsem na farmě s hovězím dobytkem a měla jsem tam některé krávy, které jsem milovala a které mě znaly. Kojila jsem z lahve telata na pozemku před domem, ta, která měla těžší začátek života. Ale jakmile jsem zjistila, co se s nimi potom stane, to mi bylo třináct, přestala jsem okamžitě jíst hovězí,“ svěřila Carrie magazínu Hello!.

Od jednadvaceti je vegankou.

„Můj manžel a rodiče stále jedí maso, ale mně to nevyhovuje, takže ho nejím. A cítím se mnohem lépe. Ale nepřednáším to druhým a nesnažím se je přimět ke změně. Snažím se v tom, čemu věřím, nalézt rovnováhu a být v klidu,“ dodala blonďatá kráska.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související