Sinéad O’Connor před sebevraždou: Napsala mrazivé dopisy na rozloučenou! Čtěte!

Velikost textu: AAA

2. 12. 2015

Sinéad O’Connor v neděli zase způsobila poprask. Na svém profilu na Facebooku zveřejňovala zmatené zprávy, z nichž vyplývalo, že se v hotelovém pokoji předávkovala drogami a hodlá spáchat sebevraždu. Prý kvůli tomu, že se jí bývalý partner a vlastní syn Jake snaží zabránit v kontaktu s jejími nezletilými dětmi.

„Je toho tak moc, co se může čekat od ženy, že unese. Co mi bylo tento týden provedeno, byla otřesná krutost. Mým manželem, mou rodinou… mým synem Jakem a bývalým Donalem Lunnym… Po tom všem, čím jsem si musela projít a do čeho jsem byla donucena… A byla jsem trestána za to, čím jsem si prošla po mé operaci z 26. srpna. Nebo od března, kdy se Shaneovi (synovi) udělalo tak nedobře. Tento týden mě zlomil. Zadržování mých dětiček přede mnou bez jakéhokoli rozumného důvodu jejich otci, Frankem a Donalem a Jakem a zbytkem mé rodiny, je hrůznou dávkou zrad. A děje se mi to od mé operace. Poslední dvě noci mě dodělaly. Předávkovala jsem se. Neexistuje jiný způsob, než si vynutit respekt. Nejsem doma, jsem v hotelu, někde v Irsku, pod jiným jménem,“ napsala O’Connor na Facebooku v neděli 29. listopadu večer.

Zpěvačka si vynucovala pozornost ještě několika příspěvky, v nichž tvrdila, že když zemře, rodině to bude fuk.

„Mohla jsem tu ležet mrtvá už celé týdny a nikdo by se to nedozvěděl, protože zjevně jsem lůza a zasloužím si odvržení a zacházení jako s hovnem, jen proto, že jsem si nechala vyoperovat vaječníky a dělohu a mé dítě je příšerně nemocné. Jsem tak prohnilá děsná matka a Osoba, že jsem úplně sama. Vyju a pláču celé týdny. A všichni mi pořád říkají, abych vypadla a nasrala si. Jsem neviditelná. Neznamenám pro nikoho ani ň. Nikdo se ke mně nepřiblíží. Zemřela jsem už milionkrát bolestí z toho… Cizí lidé mě mají rádi… Ale moje rodina si mě necení vůbec. Nevěděli by, jestli jsem mrtvá celý týdny, kdybych je doprdele tímto neinformovala. Dobrá práce, lidi, konečně jste se mě zbavili. Pardon, že jsem nezaplatila dřív. Jsem idiot. Když jste plánovali, že mě odstraníte od mých dětí, plánovali jste také to, že se z toho zblázním? To je poslední kapka? Jak vysvětlíte, že jsem umřela? Hlavně si pojistěte, abyste řekli pravdu… Mé děti se nezajímají o to, jestli žiju, nebo umřu. Ani jejich otcové. Všem je tak líp. Tohle už nikdy v životě ženě nedělejte!“ psala dále zpěvačka.

Sinéad se prý po odnětí dělohy a vaječníků ponořila do hluboké deprese. Její bývalý přítel Lunny a vlastní syn Jake jí pak začali bránit v kontaktu s jejími nezletilými dětmi. Irské úřady přitom předběžně rozhodly, že o děti budou pečovat jejich biologičtí otcové.

Rodina v pondělí ráno vydala zprávu, že je O’Connor v pořádku a v lékařské péči.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související