Opuštěná Meg Ryan: V milostném životě jsem si vzala dovolenou

Velikost textu: AAA

3. 12. 2015

Herečka Meg Ryan má prý dovolenou v milostném životě. Loni se rozešla s přítelem Johnem Mellencampem a od té doby nikoho nehledá a s nikým se neschází. Je prý nejšťastnější sama se svými dětmi, jimž se tak může naplno věnovat.

„Mám teď malou dovolenou. Teď jsem zamilovaná do svého života takovým způsobem, který zbožňuji, jsem se svými dětmi a svým světem. Moc si užívám svůj věk. Celý můj život se mi teď moc líbí. Moc se mi líbí, co vše o něm vím. Miluju tu osobnost, jíž jsem se stala, do níž jsem se vyvinula. V životě jsem bývala rozervaná až běda, ale dnes mi vše přijde tak jednoduché. Myslím, že to přichází s věkem,“ svěřila čtyřiapadesátiletá blondýna v rozhovoru pro magazín Porter.

Ryan dále v interview přiznala, že se jí dotýkají neustálé debaty o vizáži stárnoucích hollywoodských hvězd.

„Jsou mnohem důležitější rozhovory než to, jak ženy vypadají a jak stárnou. Jsme zamrzlí v těchto debatách o vizáži a vlasech a našich předcích. Zajímavé a zábavné je to tak pět minut, ale není to zajímavé zase tolik. V dnešním světě je tolik nenávisti, tak snadno někoho odsoudíme. Představte si, že jste nenávistný člověk, je to tak hloupé!“ zlobila se Meg.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související