Otec dítěte, které měl Jackson zneužívat, spáchal sebevraždu

Velikost textu: AAA

30. 11. 2009

Jermaine Jackson (54) má nyní v ruce důkazy.

Jermaine chce dokázat, že jeho bratr Michael Jackson (+50) byl v případě obvinění ze zneužití dítěte nevinný. Starší bratr popové legendy mluvil o obvinění Michaela z roku 1993, v němž se tvrdilo, že sexuálně zneužil třináctiletého Jordana Chandlera. Nedávná sebevražda chlapcova otce Evana Chandlera podle Jermaina dokazuje, že všechna obvinění byla falešná. Chandler, který byl nalezen ve své posteli 5. listopadu s průstřelem hlavy, spáchal sebevraždu kvůli pocitům viny. Aspoň Jermaine je o tom pevně přesvědčen. "Vzpomínám na všechno, čím jsme jako rodina prošli, i na falešná obvinění proti mému bratrovi, od případu z roku 1993, kde jej obviňovali z těch nejhorších věcí. Otec tohoto dítěte spáchal sebevraždu, protože to nemohl unést. A teď přišel i ten kluk a řekl, že se ho Michael nikdy nedotkl," řekl Jermain na charitativním večírku pořádaném 23. 11. Magic Johnsonem v AMC v Los Angeles.

Od chvíle, kdy Michael v červnu zemřel, se na internetu objevilo několik zpráv, podle nichž Jordan, nyní devětadvacetiletá údajná oběť, teď přiznal, že jeho obvinění ze zneužití byla falešná. Michael vždy prohlašoval, že je nevinný, ale nakonec se v lednu 1994 dohodl na mimosoudním vyrovnání s Chandlerovou rodinou, a to ve výši 22 milionů dolarů (v přepočtu 382 228 000 Kč - pozn. Red.). Jordan také musel podepsat dohodu. Podle ní o tehdejších obviněních už nikdy nebude hovořit.

Autor: Petrunkas, zdroj: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/331-veronika-kanska-alias-blazena.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější