Kim Kardashian se po porodu asi zbláznila: Syna pojmenovala Světec!

Velikost textu: AAA

9. 12. 2015

Rapper Kanye West si umí se jmény svých dětí pohrát. Protože se jmenuje příjmením Západ, dal prvorozené dceři jméno North – Sever. V češtině se tak dívka jmenuje Sever Západní. Druhorozený chlapec, který přišel na svět o uplynulém víkendu, na tom není lépe. Tomu dali jméno Saint neboli Svatý či Světec.

Takže teď to v angličtině zní jako Světec Západní či Svatý Západ. Rodiče Kanye a Kim Kardashianová jsou ale nadšení. Chlapec podle nich skutečně svatým je už po narození, protože matka měla „těžké těhotenství“.

Jenže od páru, kterému není svaté nic a trpí chorobnou sebestředností, nelze očekávat jiné. Kanye se v minulosti často přirovnával ke svatým a dokonce k samotnému Ježíšovi. Jedno z jeho alb tak nese název Yeezus.

Pětatřicetiletá Kardashianová se před porodem pochlubila, že přibrala v těhotenství ohromných sedmadvacet kilogramů. A během porodu se jí neodloučila placenta, takže museli lékaři sáhnout k chirurgickému zákroku. V nejhorším případě se podobné situace řeší i hysterektomií, úplným vynětím dělohy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související