Leonardo DiCaprio šokuje: Třikrát jsem utekl hrobníkovi z lopaty!

Velikost textu: AAA

16. 12. 2015

Herec Leonardo DiCaprio tvrdí, že už třikrát utekl hrobníkovi z lopaty. Jednačtyřicetiletá hollywoodská hvězda je přesvědčena, že minimálně ve třech případech se smrti dívala do očí a chybělo velmi málo na to, aby už dnes nebyla mezi živými. Za sebou má útok velkého bílého žraloka, výbuch motoru v letadle a nehodu s padákem.

„Velký bílý žralok skočil do mé klece, když jsem se potápěl v Jihoafrické republice. Polovina jeho těla byla v kleci a snažil se mě lapnout. Podařilo se mi lehnout na dno a být velmi plochý. Pětkrát nebo šestkrát se mě ten velký bílý snažil lapnout, byl jen asi na délku paže od mé hlavy. Ti lidi tam říkali, že se jim podobná věc nestala nikdy za třicet let, co to dělají,“ svěřil Leonardo v rozhovoru pro magazín Wired.

Dalším momentem, kdy cítil smrt téměř na kůži, byl let do Ruska s Delta Airlines. „Byl jsem v byznysové třídě a najednou mi před očima vzplanul motor. Seděl jsem a koukal na to křídlo a celé najednou explodovalo v obrovskou ohnivou kouli. Byl jsem jediný, kdo se zrovna díval ven, jak ten obří motor exploduje jako kometa. Bylo to šílené. Na pár minut vypnuli všechny motory, tak tam sedíte a plachtíte bez jakéhokoli zvuku, a nikdo v letadle neřekl ani slovo. Byl to nadrealistický zážitek. Pak motory znova nahodili a přistáli jsme nouzově v New Yorku,“ dodal DiCaprio.

Naposledy, kdy měl pocit, že mu zbývá pár vteřin života, skákal v tandemu s padákem. „Odjistili jsme první padák. Ale byl zasukovaný. Ten gentleman ho odřízl. Tak jsme padali volným pádem dalších pět až deset vteřin. Nevěděl jsem o záložním padáku, tak jsem se domníval, že se řítíme do jisté smrti. A on najednou v půli cesty uvolnil záložní. Vtipné bylo, že mi řekl: ‚Zřejmě si zlomíte nohy, protože padáme už moc rychle.‘ Takže poté, co ve vteřině vidíte před očima celý svůj život, dvakrát, on řekne: ‚Ach, zlomí se vám nohy,‘“ líčila hvězda filmu Vlk z Wallstreetu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související