Pilot F1 Lewis Hamilton »vyhrožuje« hudební kariérou!

Velikost textu: AAA

16. 12. 2015

Kvůli časově náročné kariéře pilota Formule 1 nemá Lewis Hamilton prostor na pořádný vztah. Ale v budoucnosti bude mít času možná ještě méně. Krom sportu hodlá začít fušovat do řemesla také hudebníkům. Vyhrožuje tím už nějaký čas, teď ale na internetu zveřejnil ukázky své produkce, originální songy J’Adore a Lookin‘ at You.

„Když netrénuju, nepřipravuju se na závod, tak dělám hudbu,“ tvrdil Lewis v pořadu 60 Minutes. Kameru pozval také do svého soukromého nahrávacího studia, kde zahrál ukázky ze svých původních skladeb.

„Hudba je pro mě velkou vášní od mládí. Začal jsem hrát na kytaru, když mi bylo třináct. Tady můžu být sám sebou, můžu být zranitelný. Můžu ukázat tu stránku, kterou lidé normálně nevídají. Plán byl, že to vždy začalo jako koníček, ale už se to dostalo do bodu, kdy to začíná být velmi vážné a trávíme tady hodně času… Nikdy ani za milion let by mě nenapadlo, že mě budou lidé sledovat. Víte, fanoušci. Chci to s nimi sdílet, chci vědět, co si myslí, tady mám stejnou pracovní morálku jako na závodišti. Ale jen tady můžu být sám sebou,“ prohlásil Hamilton.

Lewise v jeho hudební kariéře dlouhodobě podporuje Tinie Tempah.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související