Goldie Hawn: Na děti jsem nikdy ani nezvýšila hlas

Velikost textu: AAA

22. 12. 2015

Kdo není schopen představit si komediální herečku Goldie Hawn jako řvoucí matku, nemusí se zbytečně přemáhat. Sedmdesátiletá hollywoodská hvězda totiž skutečně na své potomky nikdy nezvýšila hlas. Se dvěma muži přitom zplodila celkem tři děti, devětatřicetiletého Olivera Hudsona, šestatřicetiletou Kate Hudsonovou a devětadvacetiletého Wyatta Russella.

První dva potomky má s druhým manželem Billem Hudsonem a nejmladšího syna se svým snoubencem Kurtem Russellem, s nímž žije od roku 1983.

„Nikdy jsem neztratila nervy nebo neřvala na své děti. Věděly, že když se mi rozšíří nozdry, tak jsem vážně naštvaná. Čím víc se totiž naštvete, tím méně vás pak poslouchají,“ prozradila Goldie.

Ačkoli si na příležitosti v Hollywoodu nemohla stěžovat, nikdy nedovolila, aby jí kariéra bránila v mateřských povinnostech.

„Jsem filmová hvězda a prožívám všechny tyto věci, ale můj život stál vždy na výchově dětí, bez debat. Samozřejmě, byla jsem naštvaná, když se mé děti chovaly sobecky nebo sprostě. Byly tu ty chvíle, kdy sedíte vedle umyvadla a snažíte se uklidnit,“ dodala herečka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související