Sexy kráska z Prci, prci, prcičky: Na Silvestra se zbavuji zbytečných lidí!

Velikost textu: AAA

31. 12. 2015

Herečka Mena Suvari byla před lety na přednášce o tom, jak se zbavit toxických lidí ve svém životě. Loni na Silvestra se rozhodla, že zkusí očistu mezi známými a přáteli provést. S výsledkem je tak spokojená, že ve čtvrtek 31. prosince hodlá provést něco podobného znova. Zbavit se všech zbytečných lidí ve svém okolí.

„S přítelem jsme se rozhodli tak trochu spirituálně experimentovat a odhodlali jsme se sepsat všechny věci, které nechceme ve svých životech, a pak jsme udělali malý rituál a ten seznam jsme spálili v nádobě… Byl tu jistý problém, jímž jsem celé roky procházela… a týkalo se to pochybností o lidech, které jsem v životě měla… Měli na mě dobrý vliv? Milují mě bezpodmínečně? Podporují mě v tom, abych žila svůj život naplno? Když tomu tak nebylo, tak jsem to zněmila,“ přiznala hvězda Americké krásy.

Mena nerada vzpomíná také na střední školu. Musela odolávat šikaně a kvůli ní ani nepřišla na maturitní večírek.

„Nikdo pro mě nechodil, aby si se mnou zatančil. Nepřišla jsem na maturitní večírek a nebyla jsem mezi roztleskávačkami. Ale s máminou podporou jsem dokázala i tak stále držet hlavu vzhůru a mít jisté sebevědomí,“ vzpomínala Mena v interview pro britský The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související