Bill Cosby byl propuštěn z vazby. Za 1 milion dolarů!

Velikost textu: AAA

4. 1. 2016

Herec Bill Cosby strávil Silvestra doma. Za svobodu ale musel tvrdě zaplatit. Státní žalobce z Pensylvánie ho totiž dva dny před koncem roku obvinil ze znásilnění a nechal zatknout. Komik putoval za mříže s tím, že se může vyplatit kaucí. Tu ale stanovili na ohromný milion dolarů. Peníze složil a také odevzdal americký pas. Poté mohl soukromým letounem odcestovat do Massachusetts, kde strávil konec roku s manželkou.

Cosby měl před dvanácti lety ve svém domě v Elkins Park v Pensylvánii omámit a znásilnit zaměstnankyni Temple University Andreu Constandovou. V roce 2005 se s ní mimosoudně dohodl a vyplatil ji. Jenže po řadě obvinění dalších žen se rozhodla Pensylvánie případ znova otevřít a prošetřit. A má prý dost důkazů pro to, aby slavného herce mohli žalovat a soudit.

Soudce popřál Cosbymu po stanovení kauce hodně štěstí. Dezorientovaný a viditelně rozrušený komik zvládl pouze poděkovat. Na cestě od soudu ho provázela jeho právnička. Manželka Camile, která ho většinou veřejně podporuje a provází, tentokrát čekala doma.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související