Exmanžel Madonny bojuje o syna: Najal si exkluzivního právníka!

Velikost textu: AAA

6. 1. 2016

Až do minulého podzimu spolu bývalí manželé Guy Ritchie a Madonna prý vycházeli dobře. Jenže se mezi ně postavil jejich společný biologický potomek Rocco. Tomu se mnohem víc líbí v Londýně u otce než v New Yorku u matky. Ta mu ale přikázala, aby Vánoce trávil s ní. Odmítl. Tak spěchala k soudu pro příkaz. Rocco i tak neuposlechl a zůstal v Anglii. Popová královna se rozhodla s exmanželem soudit o to, komu syna teď svěří do péče.

Zatím měli sdílenou péči půl napůl. Jenže Rocco chce být víc s otcem než s matkou. A té se to pranic nelíbí. Proto zaúkolovala své právníky, aby jí pomohli syna a jeho otce přivést k rozumu. Guy si proto teď najal exkluzivního londýnského advokáta, který má dokázat, že Rocco má u něj a jeho manželky Jacqui Aisnley milující a stabilní prostředí pro svůj postpubertální vývoj.

Madonnu trochu oslabuje fakt, že Rocco poslední rok zveřejňuje na internetu šťastné fotky s otcem a Jacqui, nikoli s ní. A že raději pobývá v Londýně se svými třemi nevlastními sourozenci Rafaelem, Rivkou a Levim, než v New Yorku s Lourdes, Davidem a Mercy James.

Popová královna je podle Rocka příliš striktní, ale přitom mu nevěnuje žádnou skutečnou pozornost a netráví s ním kvalitní čas. Místo toho ho zaměstnala na svém turné Rebel Heart. Z něho právě před měsícem utekl za otcem a zůstal u něj i přes Vánoce.

Tento týden teenager zamezil matce přístup na svůj účet na Instagramu, a nakonec ho úplně smazal.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související