Jennifer Lopez: Miluju vdavky, chtěla bych mít svatbu v kostele!

Velikost textu: AAA

7. 1. 2016

To, co vypáčí z celebrit Ellen DeGeneres, se nepodaří žádnému jinému moderátorovi talk show. Kamarádka slavných umí nenásilnou metodou získat od slavných tváří i ta velmi intimní tajemství jejich duše. A podařilo se jí to i v případě Jennifer Lopez. Ta sice vehementně vylučuje, že by se někdy brzy vdala počtvrté, nicméně v rozhovoru s Ellen prozradila, že miluje svatby a ráda by se jednou vdala v kostele.

Jennifer se na konci minulého roku zase začala vídat se svým bývalým Casperem Smartem. S tanečníkem se rozešla před dvěma roky a užívala si života svobodné matky. Prý jí ke štěstí nic nechybí. Partner jí může to štěstí jen zvětšit. Ale nikdy nebyl a není klíčem k vnitřnímu pocitu štěstí. Každopádně do roku 2016 vstoupila opět s Casperem jako partnerem.

Na otázku Ellen DeGeneres, zda mezi jejími letošními předsevzetími je i svatba, Jennifer odpověděla: „Žádná svatba! Neplánuji žádnou svatbu… Upřímně!“

„Jsem teď šťastná, protože mám pocit, že ve vztahu i bez něj jsem šťastná. Někdo vám to štěstí může ještě zvětšit, ale to vás šťastnými neučiní a člověk se musí učinit šťastným sám za sebe. Je to křivka, po níž se učím jít. Chci říct, měla jsem opravdu skvělé lásky a jsem si jistá, že ještě mít budu,“ dodala šestačtyřicetiletá herečka a zpěvačka.

Nicméně Ellen se vyptávala dále a zajímalo ji, jestli je svatba zcela vyloučena do konce života, nebo se Jennifer hodlá někdy v budoucnosti vdát. „Možná. Miluju vdávání! Opravdu se chci jednou vdát v kostele v těch velkých bílých šatech,“ dodala kráska, jež má z manželství s Markem Anthonym dvojčata Emme a Maxe.

Před Anthonym byli jejími manželi číšník Ojani Noa a tanečník Cris Judd. Krátce byla také zasnoubena s hercem Benem Affleckem a žila s rapperem Seanem P. Diddym Combsem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související