Slavný gay požádal přítele o ruku s prstenem ve slipech!

Velikost textu: AAA

8. 1. 2016

Olympijský skokan do vody Tom Daley požádal o ruku svého přítele Dustina Lanceho Blacka na konci září minulého roku. Jednadvacetiletý hezoun vymyslel originální způsob, jak hollywoodského scenáristu překvapit. Schoval si zásnubní prstýnek do slipů. A když jeho milý vyběhl z koupelny do ložnice, čekal klečící Tom s krabičkou. Ihned poté zveřejnili své zasnoubení v inzerci deníku The Times.

„Měl jsem krabičku s prstenem schovanou ve spodním prádle, a když přišel z koupelny, tak jsem poklekl a požádal ho o ruku. Okamžitě utekl do koupelny, aby si ten prsten navlékl, měl připravenou celou řeč, ale je to spisovatel, takže ta jeho byla dost výstřední,“ svěřil Tom v rozhovoru pro speciální přílohu Love magazínu Out.

Tomovi nebylo ještě ani devatenáct, když s dnes už jednačtyřicetiletým Dustinem začal randit. Prý však již po pár týdnech oba věděli, že jsou si souzení a chtějí se vzít. Žádost o ruku přišla po více než dvou letech vztahu.

„Docela upřímně přiznám, že jsme hovořili o manželství už v prvních dvou týdnech poté, co jsme se poprvé viděli v Los Angeles. To bylo docela podivné, protože na to v konverzaci došla řeč mockrát. Vždy jsem věděl, že se to jednou stane,“ dodal Daley.

„Byli jsme velmi zaneprázdnění plánováním, oba jsme chtěli mít děti, oba jsme si chtěli jednou vybudovat domov. Kreslím, tak jsem si načrtával plány domů na útesu s výhledem na moře, zatímco Tom se mi díval přes rameno, byla to velmi dospělá verze hry na domeček. Manželství je základna pro všechny velké plány, které máme. Takže jsme věděli, že se zasnoubíme, bylo jen otázkou času, kdy se to stane,“ doplnil v dvojitém interview Black.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související