Janet Jackson zuří: Nemám žádnou rakovinu!

Velikost textu: AAA

8. 1. 2016

Janet Jackson se chtěla fanouškům upřímně svěřit a na Štědrý den jim přiznala, že bude muset mezi svátky na operaci. Jakou a proč, to už nespecifikovala. Jenže tím vytvořila obrovský prostor pro spekulace. A teď už mají všichni jasno. Má rakovinu. Šokovaná zpěvačka to ale popírá a zlobí se, že někdo nestydaté fámy šíří.

Devětačtyřicetiletá sestra Michaela Jacksona přerušila světové turné už loni v říjnu na doporučení lékařů. Její hlasivky nebyly v nejlepší kondici a musela na operaci, na které byli v minulosti třeba Sam Smith či Adele. Jenže jak už to tak bývá, když sama diagnózu nezveřejní, vymyslí si fanoušci vlastní fámy.

V úterý 5. ledna se tak objevily v americkém bulváru zprávy, že má nádor na hlasivkách. Jackson to popudilo a informace dementovala.

Na svém webu pak zveřejnila klip k nové písni Great Forever z alba Unbreakable, v němž zpívá o tom, aby fanoušci nešířili fámy, které se jim hodí. A připsala vzkaz: „Pamatujte… věřte tomu, když to slyšíte z mých úst. Ty fámy jsou nepravdivé. Nemám rakovinu. Zotavuji se. Mí lékaři mi dovolili koncertovat podle plánu, jak byl stanovený pro Evropu, a jak jsem slíbila, odložené koncerty budou mít nové termíny. Děkuji vám za modlitby a lásku.“

Jackson se na turné vrátí v březnu, kdy začne koncertovat po Evropě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související