Pracující matka Adele: Na turné vezme syna Angela

Velikost textu: AAA

12. 1. 2016

Zpěvačka Adele se rozhodla příští světové turné strávit se synem. Tříletý Angelo tak bude devět měsíců kočovat se slavnou matkou po několika kontinentech, zatímco jeho otec Simon Konecki bude čekat doma.

„Je to příliš dlouhá doba, aby mohl Simon cestovat také, takže nebude na každém koncertu. Také jeho charitativní práce pro Drop4Drop si žádá nějaký čas, musí se krom toho věnovat i svému dítěti z předchozího manželství, takže se bude tu a tam během turné připojovat, když bude moct. Budou si s Adele určitě chybět, ale také se budou snažit vídat co nejčastěji, v červnu si navíc jako rodina užijí dovolenou, když bude turné na chvíli mít přestávku. Angelo pojede samozřejmě s Adele, takže se nebudou pořádat žádné večírky po koncertech, protože po nich se bude věnovat svým mateřským povinnostem,“ píše britský deník The Sun.

Sedmadvacetiletá pěvecká senzace nedávno vydala album 25, které láme rekordy a drtí konkurenci v hitparádách. Skloubit jeho propagaci a mateřské povinnosti je však pro Adele trošku problematické.

„Jednou jsem si tak říkala: ‚Ach bože, připadá mi to s dítětem dost těžké.‘ Nemám na sebe vůbec čas, protože mezi povinnostmi všechen volný čas paří jemu. Ale pak mi došlo, že on mě udržuje naprosto klidnou a vyrovnanou v celé té věci,“ prozradila před časem zpěvačka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související