Sarah Jessica Parker už má Sexu ve městě plné zuby: Nejsem žádná Carrie!

Velikost textu: AAA

16. 1. 2016

Herečka Sarah Jessica Parker má plné zuby novinářky Carrie Bradshaw. Přestože ztvárnila ve filmech desítky jiných rolí, lidé jí neřeknou jinak než jménem její postavy ze seriálu Sex ve městě. Padesátiletá hvězda ale tvrdí, že s touto postavou nemá v soukromí pranic společného.

„Lidé si zřejmě neuvědomují, že Carrie Bradshawová byla radikálně odlišná od toho, kým jsem byla já, kým jsem nadále. Myslím, že často protože vypadáme podobně a žijeme ve stejném městě a chodíme stejnými čtvrtěmi, takže svým způsobem si myslí, že jsem si hrála na vlastním písku, když ve skutečnosti mi dalo velkou práci každý den hrát ji, chápat ji a neodsuzovat ji,“ svěřila Sarah Jessica magazínu People.

Parker teď do kin vstoupí nový film All Roads Lead to Rome a televize HBO s ní uvede nový seriál Divorce. Proto ji trochu mrzí, že jedenáct let poté, co přestala natáčet seriál Sex ve městě, ji pořád spojují jen s ním.

O seriálu Divorce a své postavě magazínu Wall Street Journal prozradila: „Ta postava, kterou hraji, se ode mě neskutečně liší v mnoha ohledech, ona se potýká se složitostmi jinak než já, její manželství je jiné než to moje a finančně zápasí způsobem, jak já v této fázi života nemusím.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související