Michael Caine: Za úspěch v manželství vděčím odděleným koupelnám

Velikost textu: AAA

16. 1. 2016

Herec Michael Caine věří, že mu manželství od roku 1973 klape jen proto, že mají s ženou Shakirou Baksh oddělené koupelny, takže si nikdy nepřekážejí při vykonávání všech potřeb a hygieny a mají pro intimní chvíle dostatek soukromí. Dvaaosmdesátiletá hvězda tvrdí, že jsou dnes v manželství šťastnější, než bývali v mládí.

„Moje manželství je ohromné… Tajemstvím manželství jsou dvě koupelny, nikdy nechcete sdílet koupelnu se ženou,“ tvrdil britský herec v rozhovoru s Jonathanem Rossem.

Přestože osmdesátku oslavil v březnu 2013, stále mu nabízejí role a je schopen se udržet před kamerou v dobré kondici.

„Ve třiaosmdesáti už nedostáváte mnoho nabídek na hlavní role, většinou hrajete dědy… Bylo mi asi šedesát, jednašedesát nebo tak nějak a dostal jsem scénář a přečetl ho a poslal zpět producentovi a řekl mu, že ta role je moc malá, on mi to poslal zpět s poznámkou: ‚Nechci, abys hrál toho milence, chtěl jsem, abys hrál jeho otce.‘ Tehdy mi došlo, uf, je po všem,“ dodal Caine v interview s Rossem.

Michael byl za svůj život nominován na Oscara šestkrát, v roce 1987 za roli ve filmu Hana a její sestry a v roce 2000 za roli ve filmu Pravidla moštárny je získal. Oba za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související