Nečekané setkání: Lady GaGa pracuje s Eltonem Johnem

Velikost textu: AAA

22. 1. 2016

Lady GaGa se rozhodla k práci na svém čtvrtém studiovém albu pozvat jednoho z největších britských hudebníků současnosti. Americká zpěvačka do svého projektu zapojila Eltona Johna, jenž má být klíčem k úspěchu její čtvrté desky. Po dvou prvních totiž ta třetí s názvem Artpop poněkud propadla a netěšila se valnému zájmu kritiky ani fanoušků.

Zítra začnu spát hudbu s Lady GaGou. Slyšel jsem dva její songy, což jsou opravdu pecky. Jsou to skvělé songy. Myslím, že se vrátila k původnímu stylu, něco jako You and I, a potom také ke stylu Bruce Springsteena, jak já říkám u její písně Bad Romance,“ prozradil osmašedesátiletý Elton v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Beats 1.

John a GaGa jsou dlouholetí přátelé, spojuje je boj za práva sexuálních menšin a zpěvačka je také kmotrou Eltonových synů Zacharyho a Elijaha. Mladší kolegyni chtěl pomoci, protože její třetí album „nebylo dobré a myslím, že by to přiznala.“ Dodal John.

GaGa přitom nedávno britského hudebníka chválila slovy: „Je to můj kamarád, je jako rodič. Zajímá se o mě, byl tu pro mě v nejtěžších chvílích života. Nedovolí mi sklouznout do depresí, a vždy se ujistí, že jsem v pořádku.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související