Lily Allen krachuje manželství. Tak preventivně maže vše ze sociálních sítí

Velikost textu: AAA

25. 1. 2016

Manželství zpěvačky Lily Allen krachuje. Po čtyřech letech od svatby se rozchází s podnikatelem Samem Cooperem. Než se vrhne do soudních tahanic o majetek a děti, rozhodla se vyčistit své účty na sociálních sítích. Veřejné stránky učinila soukromými a stáhla z nich většinu svých fotek. Aby manžel neměl důkazy o jejím divokém nočním životě.

Fanoušci, kteří ji sledovali na Instagramu, teď musejí požádat o schválení členství. Na stránce je uvedeno, že je profil soukromý.

Před Vánocemi už Lily také vyšla do ulic bez snubního prstenu. Že má problémy v manželství, se traduje od léta.

Sam a Lily spolu mají čtyřletou Ethel a tříletou Marnie. Otec se prý od rodiny odstěhoval už na podzim a v lednu ho v ulicích Londýna viděli bez snubního prstenu.

„Lily se snaží před Samem skrývat, dokonce si založila soukromý účet na Instagramu, kam dává fotky ze svého divokého nočního života a nechce, aby ji Sam mohl sledovat,“ píše deník The Sun.

Allen se po mateřské vrhla opět na divoké noční pařby. Přes den spí a v noci vymetá večírky a prolévá se alkoholem. Mnohem usedlejší a domáčtější Cooper toho má dost a rozhodl se s hvězdou rozejít.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související