Elton John děti nerozmazluje: Synové dostávají kapesné za pomoc v domácnosti

Velikost textu: AAA

25. 1. 2016

I když se Zachary a Elijah Johnovi Furnishovi narodili jako milionáři, jejich otcové jim nedovolí zpychnout a už od kolébky si musejí zvykat na to, že peníze dostanou jen za vynaložené úsilí a práci. Britský hudebník Elton John tvrdí, že s manželem Davidem Furnishem svým dvěma synům nedají ani libru kapesného zadarmo. Chlapci musejí pomáhat v domácnosti, aby si drobné zasloužili.

„Já jsem vyrostl v nájemním obecním domě a rodiče pocházejí z pracující třídy, své peníze jsem si vydělal a to velmi tvrdou prací, ale to se mi líbilo. A chci, aby si synové peníze vydělali. Oba dostávají kapesné, ale musejí za to pracovat doma a taky musejí pomáhat na zahradě,“ svěřil osmašedesátiletý John v rozhovoru pro BBC Radio 6.

Zpěvák přiznává, že mají doma veliký luxus. A že to samotné už děti rozmazluje natolik, že se je snaží jinak držet zkrátka.

„Jsou rozmazlováni dost tím, jak žijí… Když budou chtít nové auto, budou si ho muset sami koupit a rozhodně začnou jezdit nejdříve ve starším voze z druhé ruky, tak jsem začínal i já. Musejí znát hodnotu peněz. Stříbrné příbory nejsou dobré pro nikoho a oba kluci jsou v dost nevýhodné pozici, protože jsou syny slavných mužů,“ dodal Elton v rozhovoru pro britskou rozhlasovou stanici.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související