Mariah Carey oslavila 24. ledna druhé Vánoce. Uvěznila ji totiž sněhová bouře (FOTO)

Velikost textu: AAA

25. 1. 2016

Zpěvačka Mariah Carey se netají tím, že jednou z nejoblíbenějších částí roku jsou pro ni Vánoce. A miluje je tradiční se spoustou sněhu. Také proto každý rok na svátky míří do horského Aspenu v Coloradu. Vánoce 2016 má hvězda už za sebou, i když je oslavila o jedenáct měsíců dříve. Uvěznila ji totiž sněhová bouře Jonas a ona si řekla, proč tedy tento čas v závalu sněhu nestrávit oslavou Vánoc.

„Vánoce v novém zpracování… Nemohla jsem odolat a nenazdobit si znova vánoční strom. I když je leden,“ napsala pětačtyřicetiletá zpěvačka na Instagramu, kde zveřejnila fotku s dcerou Monroe a vánoční výzdobou.

Americká diva má s bývalým manželem Nickem Cannonem čtyřletá dvojčata Monroe a Moroccana. Před Vánocemi minulého roku přiznala, že většinu svých příbuzných a přátel každý rok namíchne tím, že na Boží hod vyspává dlouho dopoledne. V USA se přitom brzy ráno nadělují dárky.

„Miluju Vánoce, ale spím dlouho dopoledne. Spím dlouho a to může lidi na Boží hod ráno velmi naštvat. Takže mám kamaráda, je to skutečný Santa Claus, a do mého domu v Aspenu přijíždí na saních se sobem. Je to opravdové. Naplní punčochy a někdy tam nechá pytel s dárky už na Štědrý večer. Potom, příští den ráno, děti dostanou dárky. Je to zábava a je to velmi sváteční. Než jsem měla děti, tak jsem tohle připravovala pro přátele a jejich děti. Pozvala jsem Santu se sobem a on je natáčel,“ svěřila Mariah.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související